Üsküdar Kiralık Vinç

Üsküdar Kiralık Vinç

Son zamanlarda ekonominin getirdiği sıkıntılar nedeniyle insanlar vinç satın alma girişimlerinde bulunamıyorlar. Bunun yanında kiralamak istediklerinde de aynı sıkıntıları yaşayarak kalitesiz vinçlere çok fazla para ödüyorlar. Bizler bu sıkıntıları fark ederek sizlere çözüm olabilecek bir imkanla geldik. Ilgın Vinç İşletmeciliği olarak aramış olduğunuz tüm vinç çeşitlerine rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Araç üzerinde bulunan ve taşımacılık konusunda büyük bir yardımcı faktör olan 13 ton çift kırma araç üstü vinç, özellikle de ulaşamayacağınız yerlere kolaylıkla erişim imkanı sağlayan 18 – 27 – 30 metre boyutlarında sepetli teleskopik vinç, teleskopik araç üstü platformlar ve manevra konusunda sağladığı imkanlarla hareket alanınızı genişleten eklemli teleskopik platformlar olmak üzere birçok çeşit vinç kiralama bünyemizde mevcuttur.

Ilgın Vinç İşletmeciliği olarak kiraladığımız tüm vinçler bakımı yapılmış ve hazır halde olmaktadır. Alacağınız vinçlerin genel durumu hakkında kafanızda herhangi bir soru işaretine yer kalmaması için sizlere detaylı bilgi veriyor ve vinç durumunu anlatıyoruz.

Sepetli Vinç Çeşitlerimiz

13 Ton Çift Kırma Araç Üstü Vinç

13 Ton çift kırma araç üstü vinç, küçük boyutu sebebiyle İstanbul’da bulunan çalışanlara büyük bir imkan tanımaktadır. İstanbul’un dar sokaklarında gitmeye elverişlidir ve yapılacak olan işlemler için küçük sokaklara dahi girmeye imkan tanımaktadır. Bu sebepten dolayı büyük inşaat işleri için tercih edilmez. Daha çok taşıma işleri ve istifleme işlerini görür. Ve bu işler yapılırken de boyutu sebebiyle çalışanlara büyük bir avantaj sağlar. Bu yeni mühendislik harikası ürün, İstanbul içerisinde yapacak olduğunuz küçük işlemler için üretilmiş harika bir araçtır. Genel olarak 29-30 metre bom uzunluğuna uzayabilir ve kırma özelliği sayesinde de taşınacak olan farklı eşyaları taşıyabilir. Bu sayede yapılacak olan işlemlere ve montajlara daha hızlı bir çalışma imkanı tanır.

üsküdar kiralık vinç

Çalışanların can güvenliğini önemseyen ve tamamen korunaklı bir şekilde çalışmasına olanak sağlayan çift kırma araç üstü vinç, uzaktan kumanda ile de yönetilerek tüm güvenlik ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Bu araç sayesinde 13 Ton gibi ağır yükleri taşıyabilecek, yüksek uzunluktaki alanlara rahatlıkla erişebileceksiniz. İstanbul’un dar sokakları için bire bir olan bu vinç, sizlere her türlü malzeme aktarımını ve istifleme imkanını sunmaktadır.

13 Ton çift kırma araç üstü vinç hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız sitemizde bulunan telefon numaralarından bize ulaşabilirsiniz. Kaliteli bir vinç deneyimini en iyi fiyatlarla sizlere sunuyoruz.

18 Metre Sepetli Teleskopik Vinç

Günümüz şartlarında artan fiyatlar dolasıyla sanayi ve inşaat alanında da tüm fiyatlarda artış görülmektedir. Bu artışın karşısında zor dönemler yaşayan girişimciler ve işletmeciler vinç kiralamalarında minimal fiyatlara gitmeyi istiyorlar. Bu koşulları görerek İstanbul içerisinde kullanılabilecek olan en iyi vinç fiyatlarını size sunuyoruz. Artan fiyatların yanında gün geçtikçe çalışan denetimlerinde de artış görülmektedir. Vinç üzerinde bulunan çalışanların güvenlik önlemlerinin alınıp alınmadığı, aracın herhangi bir teknik sorun yaratabilme imkanına kadar her detay titizlikle incelenmektedir. Bu sebepten dolayı kullanımı yaygınlaşan sepetli teleskopik vinç çeşitleri, sizler için en iyi araçlardandır. Eski tekniklerden olan iskele kullanımı ya da merdiven dayama gibi teknikler geride kalmış artık tamamen güvenilir sepetlerle çalışılmaya başlanmıştır. Bu sayede ulaşılması zor olan ve gerektiğinde hızlı hareket edilmesi istenen alanlara sepetli teleskopik vinçler sayesinde çok rahat ulaşabileceksiniz. Eski çalışma sistemine göre çok daha fazla güvenlik sağlayan bu teleskopik vinç çeşidi, sizin istediğiniz yüksekliklere göre değişiklik göstermektedir. Yüksek bölümlere erişebildiğiniz gibi aynı zamanda daha alçak bölümlere de kısa sürede erişebilirsiniz.

18 metre sepetli teleskopik vinç, araç üzerinde olduğundan dolayı sizlere yakıt ve hızlı erişim imkanı sağlamaktadır. Bu özelliği ile yüksek mazotlu vinç fiyatlarından tasarruf etmiş olacak ve gün içerisinde birden çok alana hızlıca hareket imkanı sağlayabileceksiniz. Sepetli teleskopik vinç, 18 metrelik boyu sayesinde çok yüksek alanlara erişim imkanı tanır. Bu yükseklik hemen hemen 7 katlı bir binanın tepesine tekabül eder. 7 katlı bir binanın tepesine erişebilme olanağı ise sizin için neredeyse her alanda kullanım imkanı demektir. Üstelik bahsettiğimiz gibi kolay bir şekilde alçalabilme ve yükselebilme özelliğine sahip olduğu için isterseniz 5 metre isterseniz de 15 metre olarak da çeşitli yüksekliklere ayarlayabilirsiniz.

18 metre yükseklik imkanı bulunan bu sepetli vinçin 8 metre de yanal hareket imkanı bulunur. Alana erişim imkanınızı arttıran bu özellik tamamen güvenilir ve hızlı bir şekilde hareket olanağı verir. Ayrıca bu hareket imkanı dahilinde sepette bulunan yük taşıma olanağı da toplamda 250 kilo civarıdır. Bu da sizlere erişmiş olduğunuz yükseklikte kolay bir çalışma imkanı tanır. 18 metre sepetli teleskopik vinci şehir içerisinde bulunan ve hareket etmeniz gereken tüm işlerde kullanabilirsiniz. Ayrıca kamyon üzerinde olması itibariyle de ayrı bir avantaj sağlamakta, dar yollara giriş ve çalışma durumlarında herhangi bir sıkıntı yaratmamaktadır.

27 Metre Sepetli Teleskopik Vinç

Eskiye nazaran binalar daha yüksek ve daha yatay düzlem üzerine yapılmakta olup, bu durumun sonrasında yüksek konumlarda çalışma şartları da zorlaşmaktadır. Bu zor şartlara Ilgın Vinç Kiralama olarak bir çözüm yolu getirdik. Teknolojinin gelişmesiyle beraber hayatımıza giren bu mühendislik harikası sepetli teleskopik vinçler, yüksek konumlarda çalışmayı çok daha kolay hale getiren bir araç türü. Diğer türlerinin arasında hızlı hareket imkanı ve girilmesi zor sokaklara girme olanağı ile de fark yaratmaya devam ediyor.

Bu 27 metreye kadar uzanma imkanı tanıyan vinç, yaklaşık olarak 10 katlı bir binanın tepesine uzanabilme olanağı sağlıyor. Yüksek katlı binaların çoğaldığı bu günlerde İstanbul içerisinde en çok ihtiyaç duyulan araçlardan biri. 27 metre sepetli teleskopik vinç de diğer vinçlerle hemen hemen aynı avantajlara sahip. 250 kiloluk bir taşıma olanağı verirken 18 metrelik de bir yanal taşıma imkanı tanıyor. Bu sayede yüksek seviyelerde çıktığınızda yanal ilerleme şansınızda bulunmakta. Bu da çalışma hızınızı fazlasıyla arttırıyor ve diğer iş imkanlarına gidiş imkanınızı çoğaltıyor.

Yerden 27 metre yukarıya çıktığınız zaman kesinlikle güvenli bir ortam içerisinde olmalısınız. Sepetli teleskopik vinç çeşitleri sizlere hangi yükseklik olursa olsun tamamen güvenilir bir çalışma ortamı sunuyor. Yüksek binalar için birebir olan ve İstanbul içerisinde hizmet vermek isteyenlerin tercih edebileceği bu vinçlere erişmek için bizlerle irtibata geçmeyi unutmayın.

30 Metre Sepetli Teleskopik Vinç

30 metre sepetli teleskopik vinç de özellik bakımından diğer çeşitleriyle aynıdır. Yükseklik bakımından daha fazla ulaşım imkanı tanırken yaklaşık 12-13 katlı binalara erişim olanağı

üsağlar. Bunun yanında vermiş olduğu 17 metre yanal uzanma ile işlemlerinizi çok daha hızlı tamamlayabilirsiniz.

30 metre sepetli teleskopik vinçler 250 kg’lik taşıma imkanı sunarken, üzerinde bulundurduğu sepete toplamda 2 kişi girebilmektedir. Bu çok fonksiyonlu sepetli teleskopik vinçler için Ilgın Vinç İşletmeciliği ile iletişime geçmeyi unutmayın.

Eklemli Teleskopik Platformlar

Eklemli teleskopik platformlar, çalışanlar için olağanüstü fayda sağlamaktadır. Genel olarak bina dış cephelerinde, afiş panolarında ve temizlik işlerinde kullanılan bu platformlar, 360 derece dönebilme imkanı da sağlayarak tüm koşulları size sunuyor.

Ümraniye Kiralık Vinç hizmetimizin detaylarına da ulaşın.

İşlerinizi kolaylıkla halletmenizi sağlayan bu platformların güvenlik alanları da yeterince kapsamlıdır. Kafes şeklinde dizayn edilen sepet üzerinde yaklaşık 250 kiloluk bir yük taşıma imkanı sizlere sunulur. Araç üzerinde olması sebebiyle hızlı bir çalışma olanağı sağlayan eklemli teleskopik platformlara bizlerle iletişime geçerek ulaşabilirsiniz.

Bizleri ziyaret etmek ve daha detaylı bilgi almak için internet sitemizde bulunan “Neredeyiz” kısmına bakarak adresimize ulaşabilirsiniz. Acil gelişen ihtiyaçlarınız için de günün her saati bizleri arayabilirsiniz. Ekibimiz sizin için her zaman çalışarak, hizmet verme durumunda olmaktadır. İstanbul için tüm vinç işlemleriniz için doğru adres; Ilgın Vinç İşletmeciliği.

Scroll to Top