Beykoz Kiralık Vinç

Beykoz Kiralık Vinç

Son günlerde özellikle İstanbul çevresinde yaşayan insanlar, ekonomik sıkıntılarla boğuşuyor. Bu yaşanan sıkıntılar, vinç kiralama sistemini de etkilemiş durumda. Fakat biz, bu sıkıntıların önüne geçmek ve insanlara kolaylık sağlamak amacıyla vinç kiralamaya yeni bir soluk getirdik. Sunduğumuz imkanlar ve fiyatlar, insanların ilgisini çekebilecek türde. Diğer vinç firmalarının çıkarmış olduğu yüksek ücretlerden kaçınarak, firmamızın sizlere sunduğu mükemmel fırsatlarına göz atmalısınız. İnsanların işlerini kolaylıkla halledebilmesi ve bunları yaparken yüksek maliyetle karşılaşmamaları için her gün, durmadan çalışıyoruz.

Beykoz’daki gelişim ve yaşanan nüfus artışı, insanların vinç kiralama ihtiyacını beraberinde getirdi. Ilgın Vinç Kiralama işletmesi olarak, sizlere güvenli, hızlı ve düşük maliyetli çalışma imkanları sunuyoruz. Çalışanlarımızın oldukça tecrübeli ve ilgili kişilerden oluşması, vinç kiralamada hiçbir sorun çıkmadan işlemlerin kusursuz şekilde ilerlemesine olanak sağlıyor. İhtiyacınıza göre birçok vinç çeşidini bünyemizde barındırıyor ve gerekli durumlara karşısında bu vinçleri, uygun fiyattan kiralıyoruz. Vinçlerimizin, gerekli olan tüm bakımları, işlem zamanı gelmeden yapılmaktadır. Yüksek güvenlikli, sağlam ve kaliteli olan tüm vinçlerimizi kolaylıkla kiralayabilir, işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Kiralamak istediğiniz vincin genel durumunu öğrenmek ve bu konular hakkında detaylı bilgi almak isterseniz, sitemizde bulunan iletişim numaralarından bize ulaşabilirsiniz.

Bünyemizde Bulunan Sepetli Vinç Çeşitleri

18 Metre Sepetli Teleskopik Vinç

Beykoz Kiralık Vinç

Özellikle son günlerde, ekonomik sıkıntılarla boğuşan kullanıcıların, düşük maliyetli ve aynı zamanda kaliteli vinç ihtiyacını gidermek için, sizlere sunduğumuz imkanlardan biri olan 18 metre sepetli teleskopik vinç, adeta bir çözüm makinesidir. Yüksek güvenlikli, sağlam ve kaliteli bir yapıya sahip olan bu vinç, işletmelerin en gözde makinelerinden biridir. İlkel olarak yapılan çalışmaların son derece yanlış ve işe yaramaz olması, vinç ihtiyacının aslında zorunluluk olduğunu gözler önüne seriyor. İskele kullanım gibi güvenlik sorunu teşkil eden sistemleri geride bırakmak ve güvenlikli vinç kullanmak sizler için iyi bir tercih olacaktır. İşte bu vinç, sizlere hem zaman kazandırıyor hem de güvenli bir ortam hazırlıyor. Son derece önemli olan insan hayatını, mükemmel koruma sistemiyle güvenli hale getiriyor.

Yüksek binalarda yapılacak işlemlerin rahatlıkla giderilebilmesi için 18 metrelik uzayabilme özelliğine sahip olan bu vincin, aynı zamanda 8 metrelik yanal hareket etme özelliği bulunmaktadır. Kullanım alanına göre uzunluğu ayarlanabilirken, 250 kiloluk taşıma kapasitesine sahiptir. Son derece güvenli olmasının yanı sıra oldukça hızlı ve pratiktir. Yanal ve dikey hareket kabiliyetine sahip olması, sizlere rahat ve konforlu şekilde çalışma imkânı sağlamaktadır. İstanbul’un bütün semtlerinde hizmet vermekte olan işletmemiz, bu vinci oldukça uygun fiyattan kiralamaktadır. 18 metrelik sepetli teleskopik vinç hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz, internet adresimizde bulunan iletişim numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz.

27 Metre Sepetli Teleskopik Vinç

Günümüzde gelişen inşaat sektörü, yapıların yüksekliğini ve yatay uzunluğunu oldukça artırmıştır. Artan yüksek binalara ulaşmak için vinçlere ihtiyaç duyulur.  Bu yapılarda güvenli bir şekilde işlem gerçekleştirmek isteyen kullanıcılar için ilk tercihteki vinç olma özelliğini taşımaktadır. Uzunluğu kolaylıkla ayarlanabilir, bu sayede ister 10 metre, ister 20 metre uzunluğundaki yapılarda, işlemlerinizi güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Araç üzerinde bulunması, hareket imkanını artırmakta, dar ve girilmesi zor görülen yerlerde harika işler yapmanıza olanak sağlamaktadır.

27 metre yukarıda çalışırken, insan hayatının değeri oldukça önemlidir. Bu vincin sağlamlığı test edilmiş ve sizler için kullanıma hazır hale getirilmiştir. 250 kiloya kadar taşıma kapasitesi bulunurken, 18 metreye kadar yanal hareket kabiliyetine sahiptir. Bu sayede kendi uzunluğu içerisinde istediğiniz gibi hareket edebilir ve rahatlıkla çalışabilirsiniz. 27 metrelik sepetli teleskopik vinç, yaklaşık 9-10 katlı binaların yüksekliğine çıkabilir. İstanbul’un yüksek binalarında bu vinçle işlem yapmak isterseniz, bizimle iletişime geçebilir ve daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

30 Metre Sepetli Teleskopik Vinç

30 metreye kadar uzayabilme özelliği bulunan bu vincin özellikleri, 27 metrelik ve 18 metrelik diğer çeşitleriyle hemen hemen aynıdır. 30 metreye kadar uzayabilmesi hiçbir güvenlik sorunu teşkil etmemektedir. Yüksek yapılarda son derece güvenli çalışabilir ve hızlı olma özelliği sayesinde zamandan tasarruf edebilirsiniz. Yerden yüksekliği ortalama 13 katlı binalara denk gelen bu vinç, İstanbul’un tüm semtlerinde kullanılabilir. Gelişen inşaat sektörü, yüksek binalar yaparken, 30 metrelik bu teleskopik vinç, işlemlerin kolaylıkla yapılmasını sağlıyor. 17 metreye kadar yanal hareket imkânı bulunurken aynı zamanda 250 kilogramlık taşıma kapasitesini de bünyesinde bulunduruyor. Sahip olduğu, kafes şeklindeki sepette toplamda 2 kişi bulunabilmektedir.

30 metrelik, bu harika vinç hakkında daha detaylı bilgiye sitemizden ulaşabilir veya numaramızdan bizimle iletişim kurabilirsiniz. Ilgın Vinç İşletmeciliği olarak, kullanıcıların işlerini kolaylaştırmak için her daim çalışıyoruz.

Eklemli Teleskopik Platformlar

Firmamızdaki diğer imkanlardan biri olan eklemli teleskopik platformlar, çalışanların rahat işlem yapabilmesi adına büyük kolaylık sağlar. 360 derece dönebilme özelliği, hareket kabiliyeti ve 250 kiloluk taşıma kapasitesi bulunan bu platformlar, sağlamlık açısından gerekli tüm testlerden geçmiştir. Kaliteli ve hızlı oluşu kullanıcılar tarafından büyük ilgi görmektedir.

Pano düzenlemeleri, bina dışı temizliği, dış cephe işlemleri gibi birçok alanda insanlara yardımcı olan bu platformlar vinçlerimizin sahip olduğu özelliklerdendir.

Adalar Kiralık Vinç Hizmetine de ulaşın.

13 Ton Çift Kırma Araç Üstü Vinç

13 ton çift kırma araç üstü vinç, İstanbul’un bütün sokaklarında işlem yapabilme özelliği taşıyor. Dar sokakların, girilmesi zor olan yollardaki işlemlerin gerçekleşmesini sağlayan bu vinç 13 tonluk bir yükü kolaylıkla kaldırmak için tasarlanmıştır. Mal aktarımı, ürün yer değişimi gibi birçok işlemde rahatlıkla kullanılır. Çalışanlar, güvenli şekilde işlemlerini bu vinç üzerinden gerçekleştirebilir.

Vinçlerimiz hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız bizleri aramaktan çekinmeyin.

Scroll to Top