Kadıköy Kiralık Vinç

Kadıköy Kiralık Vinç

Ülkemizde, özellikle İstanbul çevresindeki yaşanılan ekonomik sıkıntılar vinç kiralama fiyatlarını da oldukça etkiledi. Fakat biz, Ilgın Vinç Kiralama İşletmeciliği olarak bu fiyat sıkıntılarını, kullanıcılara yansıtmayarak uygun fiyatlı kiralama imkanları sunuyoruz. Kullanıcıların ihtiyacına göre vinçleri seçiyor ve onlara gerekli olan tüm bilgileri özenle aktarıyoruz. Firmamızın sahip olduğu vinç çeşitleri, İstanbul’un tüm semtlerinde kullanıcıların rahat çalışabilmesi için işlem görüyor. Kadıköy ilçesine de vinç ulaşımını sorunsuz bir şekilde gerçekleştiriyor ve uygun fiyatlarımız sayesinde insanlara kolaylık sağlıyoruz. Araç üzerinde bulunan 13 ton çift kırma araç üstü vinç, 18 – 27 ve 30 metrelik sepetli teleskopik vinç, yardımcı faktör olarak teleskopik platformlar gibi aletlerin kiralanmasını sağlayarak güvenli ve sağlıklı bir iş ilişkisi oluşturuyoruz. Ilgın Vinç işletmeciliği olarak, bünyemizde bulunan tüm vinçlerin bakımlı ve hizmete hazır halde bulunması, zaman sıkıntısı çekmeyeceğinizi göstermektedir.

Kiralamak istediğiniz vinçler hakkında detaylı bilgileri, internet adresimizde bulunan iletişim numaralarından bizleri arayarak elde edebilirsiniz.

Sepetli Vinçlerin Genel Kullanım Alanları

 • Bina Temizliği ve Montajlama
 • İnşaat projeleri
 • Yerleşim Birimleri
 • Endüstriyel işletmeler
 • Mal transferi
 • Mal İstifleme
 • Nakliyat ve Sevkiyat işlemleri
 • Pano Düzenlemeleri

Bunlar ve benzeri işlemlerde vinç kullanımı oldukça yaygındır. İnsanlar eski ve sağlıksız yöntemleri bir kenara bırakarak, can güvenliğini ön planda tutmalıdır. Son derece güvenlikli olan sepetli vinç çeşitleri ile çalışmak sizlere zaman kazandıracaktır. Bizlerde, vinç ihtiyacınızı gerekli durumlara göre ayarlayıp sizlere imkanlar sağlamaya devam edeceğiz.

Sepetli Vinç Kullanımı Neden Gerekli?

 • Güvenlik
 • Zamandan tasarruf etmek
 • İş gücünü hafifletmek
 • Sağlıklı çalışma alanı oluşturmak
 • Çalışanların rahatlığını sağlamak
 • Yüksek yapılara kolay erişim
 • Ağır malzemelerin kolayca taşınması

Bunlar ve benzeri durumlarda vinç kullanımının önemli olduğunu görüyoruz. Duvara merdiven dayama, iskele kurma gibi eski, sağlıksız yöntemlerden uzak durarak vinçlerimizin sağladığı kolaylıklardan uygun fiyatla yararlanabilirsiniz.

Ilgın Vinç İşletmeciliği olarak, sepetli vinçlerimizi hizmetinize sunuyor ve mükemmel fırsat imkanlarını sizlere gösteriyoruz.

Hanemizde Bulunan Sepetli Vinç Çeşitlerimiz

Kadıköy Kiralık Vinç

13 Ton Çift Kırma Araç Üstü Vinç

13 ton çift kırma vinç aracının, boyut olarak küçük olması sebebiyle, Kadıköy’ün dar ve küçük sokaklarında rahatlıkla işlem görebilir. 29 metre bom uzunluğu olan bu makinede, 13 metre kırma uzunluğu bulunmaktadır. Çalışma hayatındaki insanların can güvenliğinin son derece önemli olması, bu vincin kullanım ihtiyacını artırıyor. 13 ton çift kırma vinç araç üstü vincin, sağlamlık ve kalite açısından son derece gelişmiş olmasıyla beraber, hareket mekanizması da oldukça güzeldir. Dar sokaklara kolaylıkla işlem yapabilir ve aynı zamanda çift kırma özelliğiyle hareket etme sıkıntısını ortadan kaldırır. 13 tona kadar ağırlıkları kolaylıkla taşıyabilen bu vinç, eşya transfer işlemlerinde sıkça kullanılmaktadır. Yeni teknolojinin getirmiş olduğu kolaylıkların bir ürünü olan, uzaktan kumanda edilebilme özelliğine sahiptir. Bu özellik sayesinde çalışma sahasında rahatlıkla hareket edebilmektesiniz.

18 Metre Sepetli Teleskopik Vinç

18 metrelik sepetli teleskopik vinç genellikle yüksek yerdeki montajlama için kullanılır. Geniş fonksiyonlara sahip olması, çalışanların zorluklar karşısında sorun yaşamamasını sağlar. Ortalama 6-7 katlı bir binanın yüksekliğine denk gelmekte olup uzunluğu istenilen düzeyde ayarlanabilmektedir. İster 10 metre ister 15 metre olsun güvenle çalışabilir, işlemlerinizi pratik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Uzunluğunun ayarlanması oldukça kolay ve hızlıdır. İşlerinizi yaparken zaman kazanmak istiyorsanız bu vinci firmamızdan çok uygun fiyatlarla kiralayabilirsiniz.

İşçilerin kolayca hareket edebilmesi için 250 kg ağırlık kapasitesi bulunmaktadır. Ayrıca 8 metre yanal hareket edebilme özelliğini kullanabilir, yüksek alanlarda kolayca işlem yapabilirsiniz. Kamyon üzerinde bulunması, ulaşımı zor olan bölgelerde bile rahatlıkla düzenleme yapabilmenizi sağlar. 18 metre sepetli teleskopik vinç hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz sitemizde bulunan iletişim numaralarından, bizlere ulaşmayı unutmayın.

27 Metre Sepetli Teleskopik Vinç

İstanbul’un gelişen mimarisinde yüksek yapıların çoğalması ve bu durumdan kaynaklanan düzenleme ihtiyaçlarını 27 metre sepetli teleskopik vinçle rahatlıkla giderebilirsiniz. Ilgın Vinç İşletmeciliği olarak, sahip olduğumuz bu harika vincin fonksiyonları küçümsenmeyecek kadar fazladır. Ortalama olarak 9-10 katlı bir yapının tepesine ulaşabilirken güvenliği de elden bırakmamaya olanak tanır. 250 kiloluk taşıma kapasitesine ve 18 metrelik de yanal hareket etme özelliğine sahiptir. Uzunluğu, tıpkı diğer teleskopik vinçler gibi ayarlanabilir şekildedir. Vinçlerin kullanıma hazır hale getirilmesi için gerekli testler yapılmış ve uygunluğu onaylanmıştır. Ilgın Vinç İşletmeciliği olarak, sahip olduğumuz tüm vinçlerin son derece kaliteli ve sağlam olduğunu belirtmek isteriz.

Sahip olduğumuz bu ve diğer vinçler hakkında bilgi almak için web sitemizin “iletişim” kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Sizleri memnun etmek ve sorunlarınızı çözüme kavuşturmak için her geçen gün daha fazla çalışıyoruz.

Çekmeköy Kiralık Vinç Hizmetimizden de Faydalanın.

30 Metre Sepetli Teleskopik Vinç

Tıpkı diğer çeşitleri gibi 30 metre sepetli teleskopik vinç de firmamızın sahip olduğu değerli aletlerden biridir. İstanbul’un yüksek yapılarında mükemmel derecede çalışan bu vinç, 250 kilogram taşıma kapasitesine sahiptir. 17 metre yanal uzanma özelliğini kullanarak, vincin önemli ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz. Eğer 30 metre yükseklikte çalışırken güvenli hissetmek ve aynı zamanda pratik olmak istiyorsanız, bizlere ulaşıp bu harika makineyi uygun ücretle kiralayabilirsiniz.

Eklemli Teleskopik Platformlar

Eklemli teleskopik platformlar, çağımız teknolojisinin bizlere kazandırdığı önemli icatlardan bazılarıdır.

Gerek yüksek gerek alçak yerlerde oldukça rahat olarak kullanılan makineler, firmamızın envanterinde mevcuttur. Vinç işlemlerini kolaylaştırmak için bu platformların kullanılması sizlere hız kazandıracak ve işlemlerin hemen gerçekleşmesini sağlayacaktır.

İstanbul içi tüm semtlerde, sizlere kolayca hizmet verebilmek için çalışıyoruz. Kafanızda soru işaretleri varsa bizlere ulaşabilir, vinçlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Scroll to Top