Ümraniye Kiralık Vinç

Ümraniye Kiralık Vinç

İstanbul Ümraniye ilçesinde vinç kiralama işlemleriniz için güvenle Ilgın Vinç İşletmeciliği’ni tercih edebilirsiniz. Yıllardır kiralık vinç konusunda müşterilerimize hizmet veriyor ve aranılan tüm özellikleri karşılıyoruz. Özellikle de günümüz şartlarında vinç fiyatlarının pahalı olması göz önüne alınarak birçok sanayici ya da inşaat işi ile uğraşan kişiler tarafından tercih ediliyoruz. Bir vinç satın almak yerine proje bazlı ya da günlük, aylık olarak kiralamak çok daha avantajlı olmaktadır. Çünkü bir iş bittikten sonra diğer işinize başlarken satın aldığınız vinç sizin ihtiyacınızı karşılamayabilir. Kimi vinç 18 metre yüksekliğe erişebiliyorken kimi vinçlerse 27-30 metre yüksekliğe erişebiliyor. Bu da vinç kiralayanlar için bir avantaj oluşturarak ayrı ayrı işler için farklı boyutlarda vinç sahibi olmaya imkan sağlıyor. Kendi satın almış olduğunuz vinçleri çok iyi kullanırım, tüm bakımlarını zamanında yaptırırım bu sayede de herhangi bir kazaya mahal vermem diye düşünebilirsiniz. Bu doğru bir yaklaşım olsa da Ilgın Vinç İşletmeciliği olarak bizlerde tüm araç bakımlarımızı zamanında yaptırmaktayız. Yani kiraladığınız vinçler üzerinde bakımı ya da teknik aksamı konusunda bir sorun yaşama ihtimaliniz yok denecek kadar azdır.

Vinç Çeşitlerimiz

Ilgın Vinç İşletmeciliği olarak kullanım alanlarınıza göre şekillenen vinç skalamız aşağıdaki gibidir.

13 Ton Kırma Araç Üstü Vinç

Bu vinç modeli son zamanlarda en çok tercih edilen ve ilgi gören modellerden birisidir. İstanbul üzerinde ve Ümraniye ilçesinde gün geçtikçe daha da fazla konut inşa edilmekte ve insan nüfusu artmaktadır. Bunun yanında da birçok iş alanında büyüme yaşanıyor. Reklamcılık sektörü, inşaat sektörü ve vinç ihtiyacı yaşanan diğer alanlarda sürekli olarak farklı boyutlarda vinçlere ihtiyaç duyuluyor. Şirketler ve kurumsal firmalar yüksek fiyatlardan dolayı bir vinç sahibi olmaktansa iş bazında vinç kiralamayı çok daha mantıklı buluyorlar. İşte bu sebeplerden dolayı kırma araç üstü vinç çeşitlerimizi büyüttük ve sizlerin hizmetine sunduk. Artık daha yüksek alanlarda ve şehrin en dar sokaklarında dahi Ilgın Vinç İşletmeciliği tarafından kiraladığınız vinçleri kullanabilir ve tüm ihtiyacınızı giderebilirsiniz.

13 Ton kırma araç üstü vinçler genel olarak daha küçük boyutlu işlerde kullanılır. Gün içinde araba ile hareket ederken aracın küçük boyutu sayesinde birçok sokağa rahatlıkla girebilirsiniz. Çalışma esnasında yolları işgal etmeyecek, araç geçişlerinde herhangi bir sorun yaratmayacaksınız. 13 ton kırma araç üstü vinç çeşidi genel olarak şu alanlarda kullanılır:

  • Taşıma işlemi gerektiren birçok işte
  • İstifleme gerektiren birçok alanda
  • Yolda kalan iş araçlarının ve yük araçlarının taşınmasında
  • Reklam panolarına ait işlerde
  • Kat sayısı fazla olmayan binaların inşaat işlerinde
  • Şirketlerin dış cephe temizlik işlerinde

Ve aklınıza gelebilecek her alanda bu kırma araç üstü vinci kullanabilirsiniz. 360 ve 180 derece dönme avantajına sahip olan vinçler, çalışma esnasında sizler için daha kolay bir imkan yaratacaktır. Genel olarak tercih edilen derece boyutu 180 olup, iş çeşidine göre bu durum farklılık göstermektedir. Sizlerde İstanbul Ümraniye ilçesinde ihtiyacınız olan vinçleri Ilgın Vinç İşletmeciliği bünyesinde günlük, aylık olarak kiralayabilir ve işlerinizi daha ekonomik olarak halledebilirsiniz.

18 Metre Sepetli Teleskopik Vinç

18 Metre sepetli teleskopik vinç, birçok iş alanında faaliyet göstermekte olup inşaat işlerinde sıklıkla tercih edilmektedir. İstanbul gibi metropol şehirler gün geçtikçe çok daha fazla gelişmekte ve göç alım oranları da artmaktadır. İş olanaklarının artması ve inşaat yapım aşamalarının çoğalması anlamına gelen bu göçlerde, insanlar satın alma imkanı yerine daha çok kiralama işlemi yapmaktadır. Ilgın Vinç İşletmeciliği olarak sizlere vinç alanında hizmet veriyor ve en güvenilir mekanizmalarla çalışmanızı sağlıyoruz. Bunun sayesinde yıllardır güvenilen bir marka haline geldik. Sepetli teleskopik vinç sistemlerinin üzerinde olan kafes sepetler ise sizler ve çalışanlarınız için ayrı bir güvenlik önlemi olmakta. Bu sayede yaşanabilme ihtimali olan kazalar en az orana indiriliyor ve sağlıklı bir çalışma imkanına sahip oluyorsunuz. Yapmak istediğiniz işe ve gereksinimlere göre Ilgın Vinç İşletmeciliği bünyesinde rahatlıkla vinçlere erişebilirsiniz.

Ümraniye Kiralık Vinç

18 Metre sepetli teleskopik vinç çeşidi, kiralama işlemini yapan kişilere birden çok kullanım imkanı sunmakta. Bu kapsamlı vinci ister reklam panolarında isterseniz de yüksek katlı binaların tepelerinde kullanın. Tüm bu olanaklara sahip olup tamamen müşteri tasarrufu bazında tasarlanmıştır. Araç üzerinde olması büyük bir avantaj yarattığı gibi, son dönemin yükselen fiyatlarından olan mazot konusunda da tasarruf edeceksiniz. Şehir içerisinde işlem görürken az yakan bir yapıya sahip araçlar ile tüm adreslere rahatlıkla gidebilirsiniz.

18 Metre sepetli teleskopik vinçler, 7 katlı binaların tepelerine rahatlıkla ulaşmaktadır. Ayrıca 8 metre de yanal hareket imkanı sunan bu vinç, özellikle de inşaat alanlarında çalışanlara çok faydalı olmaktadır. Güvenilir bir kafesin üzerinde duran çalışan, 250 kilo taşıma potansiyeli ile tüm eşyalarını yanına alabilir. Bu sayede iş arasında mola vermek zorunda kalmayacak, hızlı bir şekilde tamamlayarak başka işlerinize yetişebileceksiniz.

27 Metre Sepetli Teleskopik Vinç

27 Metre sepetli teleskopik vinçler diğer vinçlere nazaran çok daha yüksek kesimlere ulaşım imkanı sunar. İşverenler tarafından bu şartlar için kiralanmakta ve bu kiralama zamanı günlük, aylık olarak değişmektedir. Ilgın Vinç İşletmeciliği’nin sunmuş olduğu bu imkanla beraber, bu pahalı fiyatlar çerçevesinde yeni bir vinç satın alma işlemine gerek duymayacaksınız. En uygun fiyatlar ile sunulan bu vinçler, her daim bakımı yapılmış ve kullanılmaya hazır bir şekilde müşteriye verilir. Bu sayede çalışma esnasında kaza oranları düşürülmüş olup, güvenlik önlemleri çok daha fazla arttırılmış olacaktır.

Üsküdar Kiralık Vinç hizmetimizin detaylarına da ulaşın.

27 Metre sepetli teleskopik vinç çeşitleri sizlere yüksek boyutlu binalara erişim imkanı tanır. Bununla birlikte inşaat alanlarında çok daha rahat çalışabilir ve işlerinizi aksatmadan ilerletebilirsiniz. Yaklaşık olarak 10 kat yüksekliğe tekabül eden bu vinç yüksekliği, aynı zamanda 18 metre de yanal hareket sağlamaktadır. 250 kilo yük taşıma potansiyeli ile beraber şehir içerisinde hızlı hareket imkanı sağlayan bu vinç, size ait tüm ihtiyaçları rahatlıkla karşılayacaktır.

Bunların yanında Sepetli vinç ve diğer yük taşımaları için gerekli olan vinç türlerine Ilgın Vinç İşletmeciliğinden kiralama yolu ile sahip olabilirsiniz. Firmamız ile iletişime geçerek sizin için hazırlanan avantajlı fiyat tekliflerinden yararlanabilirsiniz.

Scroll to Top