Ataşehir Kiralık Vinç

Ataşehir Kiralık Vinç

İstanbul’un bütün semtlerine hizmet vermekte olduğumuz gibi Ataşehir’e de vinç kiralıyoruz.  İstanbul içinde yaşanılan vinç kiralama problemlerine son vermek için sizlere oldukça hızlı ve pratik imkanlar sağlıyoruz. Çeşitli durumlarda vinç ihtiyacı olan kullanıcılarla sorunsuz ve güvenilir şekilde iletişim kurup işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Ilgın Vinç İşletmeciliği olarak, güven ve sağlamlık bizim firmamızın olmazsa olmazıdır. Tüm vinçlerimiz bakımlı ve gereken her duruma hazır bir şekilde bulunmaktadır. Firmamızdaki vinçlerin çeşitliliği oldukça fazladır. Dar ve zorlu yollarda kullanılabilen ve eşya taşıma konusunda oldukça işlevli olan 13 ton araç üstü çift kırma vinç, özellikle sağlamlık ve hızın gerekli olduğu durumlarda sorunsuz bir şekilde kullanılan 18 metre boyunda olan sepetli teleskopik vinç, vinç boyunun daha uzun olması gereken durumlarda kullanılan 27 ve 30 metrelik sepetli teleskopik vinç ve daha birçok özelliği bulunan vinçler firmamızda mevcuttur. Kullanılacak vincin özelliklerini ve işlevini detaylı bir şekilde öğrenmek için gerekli bilgileri sitemizde kolayca bulabilir veya bizleri iletişim kısmındaki numaramızdan arayabilirsiniz.

Bünyemizde Bulunan Sepetli Vinç Çeşitleri

13 Tonluk Çift Kırma Araç Üstü Vinç

Oldukça kullanışlı ve pratik olan 13 ton çift kırma araç üstü vinç, kullanıcılar tarafından büyük ilgi görüyor. Dar ve zorlu alanlarda, gerekli işlemleri sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilen bu vinç, adeta bir kurtarıcı gibi görülüyor. İstanbul’da bu vince ihtiyaç duyulan çok fazla sebep var ve biz bu ihtiyaçları karşılamak için sizlere hizmet vermekteyiz. Genellikle malzeme taşıma, pano değişimleri, zor yerlerdeki malzemelerin düzenlenmesi gibi birçok işlemde tercih edilir. Güvenlikli ve sağlam bir yapıya sahip olan bu vincimiz uzaktan kumanda sistemi ile yönetilebilmektedir. 13 tona kadar ağırlığı olan yükleri kolaylıkla transfer edebilir ve aynı zamanda çift kırma sistemi ile sizlere, gerekli durumlarda manevra yapabilme imkânı sağlar.

13 tonluk bu vincin boyu 30 metreye kadar uzayabilir. İnsanların, ulaşmaya ihtiyaç duyduğu yerlerdeki malzemelere kolaylıkla almalarını sağlayıp zaman tasarrufu sağlar. Küçük gibi görünen fakat hiç de küçük olmayan bu vincin sağladığı imkanlar saymakla bitmez. Kalite ve sağlamlık konusunda bir numara olmak, firmamız için oldukça önemlidir.

13 tonluk çift kırma araç üstü vinç hakkında detaylı bilgi sahibi olmak veya bu vinci kiralamak istiyorsanız bizlere sitemizdeki iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz.

18 Metre Sepetli Teleskopik Vinç

Ataşehir Kiralık Vinç

İstanbul’daki diğer vinç firmalarının, uçuk fiyatlarının önüne geçmek ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmak firmamızın önemli unsurlarından biridir. Gün geçtikçe gelişen inşaat, endüstri ve benzeri sektörlerdeki vinç ihtiyacını karşılamak için sizlere oldukça geniş imkanlar sağlıyoruz. 18 metrelik sepetli teleskopik vinç, bu imkanlardan bir tanesi. Bu vincin kullanım alanları bir hayli fazladır. Eski, ilkel yöntemleri kullanmak istemeyen, gerçekten sağlam ve güvenilir vince ihtiyaç duyan insanlar tarafından sıkça tercih edilmektedir. Yüksek güvenlikli ve sağlamlık konusunda önemli ölçüde ün yapmış olan bu vinç, günümüzün en önemli makinelerinden biridir. Bu vince ulaşmak isteyen kullanıcılara ve işletmecilere sunduğumuz fiyatlar oldukça minimal düzeydedir.

İstanbul içindeki bütün semtlerde bu vince duyulan ihtiyacın giderilmesi için sizlere en iyi hizmeti vermek için buradayız. İstanbul’daki işlemlerini gerçekleştirmek için kullanılan olan bu vinç genellikle güvenlik açısından tercih edilir. Güvenlik, günümüzün en önemli durumlarından biridir. Bizlerde bunun farkında olarak vinçlerimizin takibini yapıyor ve işlemlere hazır hale getirmiş oluyoruz. Bu vincin sağladığı güvenlik ve sağlamlık insanlara kolaylık sağlıyor. 18 metre sepetli teleskopik vincin özelliklerinden biri de yakıt tasarrufu sağlamasıdır. Bu vincin istenilen yere kolay erişim sağlaması ve hızlı çalışması işletmeler tarafından tercih edilmektedir. 18 metre yükselme özelliği haricinde pratik olma ve manevra yapabilme kabiliyeti de bulunur. Aynı zamanda bu sepetli vincin 8 metre yanal hareket edebilme özelliği de bulunuyor. Bu özellikler sayesinde vinci tek bir alanda değil birçok alanda kullanabilme imkânınız vardır. Yüksek binalara eşya taşıma, malzeme transferi gibi konularda mükemmel bir tercihtir.

27 Metre Sepetli Teleskopik Vinç

Yapıların, eskiye göre daha uzun olması ve geniş kapsamlı yapılması, insanların bu yerlerde düzenlemeler yapması konusunda zorlanmasına sebep olmaktadır. Çalışma yapacak olan kullanıcıların işlerini kolaylaştırmak ve onlara imkân sağlamak için her gün çalışıyoruz.

27 metre uzunluğa ulaşabilen sepetli teleskopik vinç, sorunsuz ve güvenlikli bir şekilde hizmetinizdedir. İstanbul’daki yüksek binalarda yapılacak işlemlerin kusursuz şekilde ilerlemesini sağlayan bu vinç ortalama 9-10 katlı binanın tepesine ulaşabilir. Bu katlardaki düzenlemeler için gerekli bir vinç türü olma özelliği taşıyor. 18 metreye kadar ulaşabilen yanal taşıma imkânı, bu vincin özellikle manevra kabiliyetine dikkat çekmektedir.

Kullanıcılar, uzunluğu ayarlanabilen bu sepetli teleskopik vinçle her metrede sorunsuz bir şekilde çalışabilmektedir. 27 metre yükseklikte güvenli işlem yapmak istiyorsanız bu vinci kiralayabilirsiniz.

Beykoz Kiralık Vinç hizmetimize ulaşabilirsiniz.

30 Metre Sepetli Teleskopik Vinç

30 metre sepetli teleskopik vincin özellikleri de diğer türleriyle eşdeğerdedir. Uzunluğu 30 metreye ulaşması yüksek yapılara ulaşılmasını sağlar. Yaklaşık olarak 13 katlı binaların uzunluğuna denk gelirken aynı zamanda 17 metrelik yanal uzanma özelliğine sahiptir. Yaklaşık 250 kiloluk taşıma imkânı bulunmaktadır. Vincin üzerinde bulunan sepete aynı anda 2 kişi girebilmektedir. Sepet son derece güvenilir ve sağlamdır.

Ilgın Vinç İşletmeciliği olarak sahip olduğumuz bu ve diğer vinçlerin son derece kaliteli ve kullanışlı olduğunu belirtmek isteriz. Ekibimizle, İstanbul içindeki bütün semtlerde sorunsuz hizmet verebilmek adına tüm gücüyle çalışıyoruz. Sağlam ve kaliteli bir vinç arıyorsanız, doğru adrestesiniz. Vinçlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz, sitemiz üzerinden iletişim adreslerimizi kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Scroll to Top