Çekmeköy Kiralık Vinç

Çekmeköy Kiralık Vinç

İstanbul’un, tüm semtlerine sorunsuz ve kolay bir şekilde vinç kiralamaktayız. Çekmeköy semtindeki vinç sıkıntılarının önüne geçmek için sizlere sunduğumuz imkanlar oldukça fazladır. Profesyonel araçlarla taşınan üst düzey vinçlere sahip olduğumuz için, yapılan işlemler kusursuz olmaktadır. Tamamen yüksek güvenlik içeren ve sağlamlık konusunda üstün başarı gösteren vinç çeşitlerimle, sizlere hizmet vermekten gurur duymaktayız. Çeşitli ihtiyaçlara uygun olarak tasarlanmış birçok vinç türünü, hanemizde bulunduruyoruz. Mal istifleme, bina tadilatı, eşya taşıma, ulaşılması zor olan yerlerdeki işlemler, yüksek binalara eşya transferi yapma, pano düzenlemeleri ve benzeri uygulamalarda hizmet vermek için farklı çeşitlerde vinçler, firmamızın bulundurduğu makinelerdir.

İstanbul içinde büyük bir gelişim olduğundan dolayı, vinç kullanım ihtiyacı, gün geçtikçe artmakta. Bu artış, beraberinde kiralama sorunlarını meydana getiriyor. Ilgın Vinç Kiralama İşletmesi olarak bu sorunları, düşük maliyetli ve mükemmel kalitede olan vinçlerimizi, sizlerin hizmetine sunarak çözüme kavuşturmak adına günün her saati çalışıyoruz. Çekmeköy semtinde yapılacak işlemler için de sorunsuz bir şekilde vinç kiralayarak, insanların ihtiyaçlarını karşılamaktayız. Bünyemizde, farklı özellikte birçok vinç türü bulundurmaktayız.

Sepetli Vinç Çeşitlerimiz

Çekmeköy Kiralık Vinç

13 Tonluk Çift Kırma Araç Üstü Vinç

İstanbul Çekmeköy’deki dar sokaklara rahatlıkla girip, kullanıcı işlemleri kolay bir şekilde gerçekleştirebilen, kusursuz bir yapıya sahip olan 13 tonluk çift kırma araç üstü vinç, işlemleri ve düzenlemeleri hızlı bir şekilde yapmaktadır. Çift kırma özelliğini kullanarak, hareket kabiliyetini gözler önüne sermekte ve aynı zamanda işlemleri oldukça hızlı bir şekilde yapmaktadır. Bu araç 13 ton gibi ağır yükleri kolaylıkla taşımak için üretilmiş, güvenlik yönünden de geliştirilmiştir. Bu aracı kullanarak ağır yüklerin transferini zorlanmadan yapabilirsiniz. Zira, kalitesiz vinçlerin çıkardığı sorunlardan sonra bu vinci kullanmak, sizlere güven sağlayacak ve asla vinç problemi yaşamamış olacaksınız. Ağırlık kaldırma kapasitesi, hızlı işlem yapabilme kabiliyeti, çift kırma özelliği, dar sokaklarda kolaylıkla işlem yapabilen bu vinç, firmamızın elinde bulunan harika araçlardan biridir.

13 ton çift kırma araç üstü vinç hakkında öğrenmek istediğiniz diğer bilgiler için, firmamızın web sitesinde bulunan numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

18 Metre Sepetli Teleskopik Vinç

Ortalama olarak, 7 katlı bir binanın tepesine kadar ulaşabilen 18 metrelik sepetli teleskopik vinç, kullanıcıların hizmeti için tasarlanmış bir üründür. Çekmeköy’deki eşdeğer yükseklikteki yapılardaki işlemlerin hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleşmesini istiyorsanız, firmamız size büyük kolaylık sağlamaktadır. Uzayıp alçalabilme özelliğini rahatlıkla kullanabilir, istediğiniz katta iş görebilirsiniz. Bu 18 metrelik harika vinç, kullanılan yükseklik fark etmeksizin sorunsuz çalışmakta ve ayrıca, manevra kabiliyeti ve gerekli durumlarda 8 metre yanal hareket imkânı ile kullanıcılar için fazlasıyla kapsamlı bir makine olmaktadır. Araç üzerinde bulunduğundan, bu teleskopik vincin zorlu koşullar altında çalışabilmesi oldukça kolaydır. 250 kg yük taşıma olanağı bulunan bu vinç, hareket becerisi bakımından oldukça gelişmiştir. Kolay çalışma kabiliyeti, hızlı olması, sağlam ve güvenli olması bakımından sıkça tercih edilmektedir. Ilgın Vinç Kiralama İşletmeciliği olarak, sahip olduğumuz bir diğer vinç türü de bu harika makinedir.

İstanbul içindeki tüm semtlerde, verdiğimiz vinç hizmetleri kapsamında bu vincin kullanımı, sizin için oldukça kolaydır. Bizimle iletişime geçebilir ve bu vinç hakkında daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

27 Metre Sepetli Teleskopik Vinç

27 metreye kadar uzayabilme imkânı bu vincin mükemmel özelliklerinden biridir. İstanbul içindeki semtlerde, günden güne gelişen inşaat ve endüstriyel sektörlerin ortaya çıkarmış olduğu yapılar, yüksek uzunluktaki vinçlere ihtiyaç duyulmasını sağlamakta. Firmamız bu ihtiyaçları karşılamak adına bünyesinde birçok vinç türü barındırmaktadır. Bu vinç türlerinden biri de 27 metre sepetli teleskopik vinçtir. İstenilen zaman yükselip alçalma özelliği olan bu aracın sağladığı olanaklar saymakla bitmez. 27 metrelik teleskopik vinç, sizlere tamamen güvenli ve kaliteli iş ortamı oluşturmakta. 250 kilo taşıma kapasitesi, 18 metreye kadar yanal uzanma özelliği bulunmaktadır. Güvenli olmasının yanı sıra hızlı olması kullanıcıların değerli zamanlarını başka işlerde de kullanmasına olanak sağlıyor. Günümüzde zamanın değeri oldukça önemli olduğundan, bu makinenin çalışma hızı oldukça iyidir.

Eski ve güvenliksiz yöntemlerin insan hayatına mal olmasının önüne geçmek için, vinç kullanımını tavsiye ediyor ve sizlere çok uygun imkanlar sağlıyoruz.

30 Metre Sepetli Teleskopik Vinç

30 metre sepetli teleskopik vinç, uzunluk konusunda diğer vinçlerin yetişemediği yerlerde devreye girmektedir. Bulundurduğu özellikler açısından, diğer çeşitleriyle hemen hemen aynıdır. Ortalama 12-13 katlı yapıların yüksekliklerine erişebilmektedir. 250 kiloluk taşıma kapasitesine sahiptir. Üzerinde bulundurduğu sepette toplamda 2 kişi olabilmektedir. 17 metrelik yanal uzanma özelliği de bulunan bu vincin hareket kabiliyeti de oldukça hızlıdır. Çekmeköy içindeki yüksek binalarda, işlemleri kolaylıkla halledebilirsiniz.

Firmamızın elinde bulunan bu harika makine, değerli ürünlerimiz arasında yer almaktadır. 30 metrelik sepetli teleskopik vinç hakkında bilgi almak istiyorsanız bizlere sitemizde bulunan iletişim numarasından ulaşabilirsiniz.

Beykoz Kiralık Vinç hizmetimizden de faydalanın.

Eklemli Teleskopik Platformlar

Gün geçtikçe teknolojin sağladığı imkanlarda artmakta. İnşa edilen yüksek apartmanlar, tasarım olarak farklı şekilde olan binalar, mimarinin değişime uğraması, eklemli teleskopik platform ihtiyacını beraberinde getiriyor. Eklemli teleskopik platformlar insanların çalışma alanlarında rahat olabilmeleri için tasarlanmıştır. 360 derece dönebilen, kolay hareket imkânı sağlayan, 250 kiloluk taşıma kapasitesi olan bu platformlar bünyemizde mevcuttur.  Güvenli ortamlarda, aklınızda soru işareti kalmadan çalışabilmeniz için, bu platformlara sahip olan vinçleri hizmetinize sunmaktayız. Hızlılık ve güvenlik açısından oldukça gelişmiş olan firmamızın olanakları, her geçen gün artmaya devam ediyor.

Bahsetmiş olduğumuz ve diğer vinçlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız bizlere numaramızdan ulaşabilirsiniz. Her geçen gün büyümeyi hedefleyen İstanbul’un 1 numaralı Vinç Kiralama işletmeciliği olarak, sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

Scroll to Top